Doradzamy z pasją

Rental in Rome oferuje szeroką game apartamentów w samym sercu Rzymu. Wyselekcjonowaliśmy pond 500 miejsc ulokowanych w pobliżu najważniejszych rzymskich zabytków takich, jak Koloseum, Schody Hiszpańskie, Bazylika Św. Piotra.

Każdy apartament jest szczegółowo sprawdzony przez naszych pracowników tak, aby zapewnić najwyższą jakość usług dla naszych klientów. Dzięki nam możesz zaoszczędzić nawet do 50% ceny Hotelu, rezerwując poprzez szybki i prosty w obsłudze system. Rental in Rome numerem jeden w swojej dziedzinie. Naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości za najnizszą cenę.

- Wynajmij na miesiąc za niższą cenę

- Last minute

- Pełen komfort mieszkania

- W pełni wyposażona kuchnia

-Pościel

-Telewizja z VRC, Stereo i Odtwarzaczem CD

-Fax dostępny na życzenie

-Pralnia

-Pomoc domowa

-Zniżki dla firm

Odbiór na życzenie

24 godzina pomoc

-W wybranych apartamentach: portier i health club

Problemy z Twoją rezerwacją?

Problemy z apartamentem?

W razie jakiegokolwiek problemy wyślij nam maila.

 

Pracownicy

Targi handlowe

Rental in Rome jest rekomenane przez:


Dlaczego akurat my?

Doświadczenie

Istniejemy w branży od ponad 10 lat, będąc jednocześnie jednym z pierwszych przedsiębiorstw zajmujących się wynajmem apartamentów. Niewielu może pochwalić się podobną historią.

Róznica

W odróżnieniu od konkurencji, nie ograniczamy się wyłacznie do rezerwacji, lecz staramy się spełniać wymagania naszych klientów w jak najwyższym stopniu. Sami zajmujemy się przyjmowaniem gości; oferujemy odbiór z lotniska nowoczesnymi samochodami; nasz personel włada wieloma językami; nasi technicy są w nieustannej gotowości, aby jak najszybciej naprawić ewentualne usterki; sami zajmujemy się utrzymaniem porzadku w aparatmentach; oferujemy naszym gościom wycieczki turystyczne/objazdowe w znakomitych cenach.

Cena

Ceny naszych apartamentów są zdecydowanie najlepsze na rynku. Utrzymanie cen na odpowiednim poziomie, to jeden z naszych podstawowych celów w momencie pozyskiwania nowych apartamentów.

Pasja

Pasja jaką wkładamy w naszą pracę pomaga nam w lepszym stopniu spełniać wymagania jakie stawiają nam nasi klienci.

Zrozumienie

Staramy się poznać jak najlepiej naszych klientów, aby oferowany przez nas serwis odpowiadał w jak największym stoniu stawianym nam wymaganiom.

Opieka

Sami skrupulatnie i dokładnie sprawujemy opiekę nad apartamentami, aby Państwa pobyt w Rzymie pozostał zawsze w pamięci. Komunikacja: Nie chcemy, aby nasza strona służyła wyłącznie dokonywaniu rezerwacji, staramy się zawsze nawiązać kontakt z klientem, aby nasz serwis był skierowany zawsze do konkretnej osoby i jej szczegółowych wymagań.

Znajomość

Staramy się dotrzeć do naszych klientów, gdyż szczęśliwy klient to nasza dewizą.

Kompetencja

Nasz zespół, to profesjonaliści, którzy władają wieloma językami oraz świetnie znają każdy nasz apartament, dzieki czemu są w stanie zawsze udzielić dokładnej informacji na temat dotyczących ich szczegółów.

Bezpieczeństwo

Wszystkie nasze apartamenty zostały dokładnie sprawdzone i przetestowane, aby zawsze umożliwiały Państwu spędzenie czasu w najwyższym komforcie i wygodzie.

Gwarancja

Gwarantujemy jakość naszych apartamentów i jesteśmy w stanie zawsze dokonać ich wymiany w sytuacji gdyby wybrany przez Państwa nie odpowiadał wymaganiom, wszystko bez dodatkowych kosztów.

Innowacyjność

Jedną z naszych pasji jest technologia, staramy się stare ulepszać i unowocześniać nasze usługi. Zwyciężyliśmy w konkursie na najlepszą aplikację komórkową w branży turystycznej w roku 2013.

ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO NASZEGO BIURA PRZY VIA MARIANNA DIONIGI 57 (PIAZZA CAVOUR) NA ŚWIETNĄ, WŁOSKĄ KAWĘ.

Rental in Rome jest polecane przez: