Apartamenty Rzym | Rzym Zakwaterowanie | RentalinRome.com

Doradzamy z pasją

Rental in Rome oferuje szeroką game apartamentów w samym sercu Rzymu. Wyselekcjonowaliśmy pond 500 miejsc ulokowanych w pobliżu najważniejszych rzymskich zabytków takich, jak Koloseum, Schody Hiszpańskie, Bazylika Św. Piotra.

Każdy apartament jest szczegółowo sprawdzony przez naszych pracowników tak, aby zapewnić najwyższą jakość usług dla naszych klientów. Dzięki nam możesz zaoszczędzić nawet do 50% ceny Hotelu, rezerwując poprzez szybki i prosty w obsłudze system. Rental in Rome numerem jeden w swojej dziedzinie. Naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości za najnizszą cenę.

Grupa RentalinRome urodziła się w 2003 roku i mamy duże doświadczenie w branży wynajmu wakacyjnego, jesteśmy w stanie zaspokoić wszelkie potrzeby naszych klientów, możemy dostosować nasze usługi na podstawie otrzymanych wniosków. Zadowolenie naszych klientów pozostaje priorytetem dla naszych pracowników. Wiele naszych apartamentów oferuje „NAJLEPSZĄ GWARANCJĘ CENOWĄ”, gwarantujemy najlepszą cenę na rynku, jeśli klient znajdzie to samo mieszkanie reklamowane w tych samych terminach po niższej cenie niż ta opublikowana na rentalinrome.com, natychmiast zastosujemy najniższą stawkę

- Wynajmij na miesiąc za niższą cenę

- Last minute

- Pełen komfort mieszkania

- W pełni wyposażona kuchnia

-Pościel

-Telewizja z VRC, Stereo i Odtwarzaczem CD

-Fax dostępny na życzenie

-Pralnia

-Pomoc domowa

-Zniżki dla firm

Odbiór na życzenie

24 godzina pomoc

-W wybranych apartamentach: portier i health club

Problemy z Twoją rezerwacją?

Problemy z apartamentem?

W razie jakiegokolwiek problemy wyślij nam maila.

 

Pracownicy

Targi handlowe

Rental in Rome jest rekomenane przez:

Rome: +39 06 3220068
Fax: +39 06 23328717

Rental in Rome in Prasa


Wynajem w Rzymie oferuje szeroki wybór apartamentów i penthouse w samym sercu Rzymu. Mamy ponad 15-letnie doświadczenie w branży wynajmu na wakacje.

Rental in Rome jest polecane przez: